Östersund

Oktopal AB, Samuel Permans gata 2, 831 30 Östersund

Tommy Elfström

Tommy Elfström

VD / Driftingenjör

Tel 070-304 04 88
E-post tommy@oktopal.se

Certifierad energiexpert
Certifierad för OVK-besiktning
Certifierad kontrollansvarig
Certifierad Energikartläggare för stora företag

Per-Johan Cederwall

Per-Johan Cederwall

Grundare / Byggnadsingenjör

Tel 070-315 54 17
E-post per-johan@oktopal.se

Certifierad energiexpert
SBR-godkänd för överlåtelsebesiktningar och fuktutredningar
SSM-godkänd radonutredare

Peter Cedervall

Peter Cedervall

Byggnadsingenjör

Tel 070-658 65 03
E-post peter@oktopal.se

Certifierad Energiexpert
SSM-
godkänd radonutredare

Ronny Selin

Ronny Selin

Tekniker / Montör

Tel 070-202 72 57
E-post ronny@oktopal.se

Radon- och fuktsaneringarInstallation av värmepumpar och ventilation
Installation av avfuktare

Jan-Erik Hallin

Jan-Erik Hallin

Besiktningsman

Tel 070-569 45 20
E-post jan-erik@oktopal.se

Certifierad Radonutredare
Radonbesiktning
Radonprojektering
Radonmätning

Mats Träskvik

Mats Träskvik

Tekniker / Montör

Tel 070-221 07 78
E-post mats@oktopal.se

Certifierad kyltekniker
Radon- och fuktsaneringar
Installation av värmepumpar och ventilation
Installation av avfuktare

Örjan Zetterström

Örjan Zetterström

Byggnadsingenjör

Tel 070-632 19 19
E-post orjan@oktopal.se

SBR-Godkänd för överlåtelsebesiktningar och fuktutredningar
Certifierad energiexpert

Hans-Erik Gustafsson

Hans-Erik Gustafsson

Byggnadsingenjör

Tel 070-592 34 30
E-post hans-erik@oktopal.se

SBR-godkänd för överlåtelsebesiktningar och fuktutredningar
Certifierad energiexpert
SSM-godkänd radonutredare

Pehr Loo

Pehr Loo

Besiktningsman

Tel 070-603 00 03
E-post pehr.loo@obm.se

Certifierad överlåtelsebesiktningsman
Utredningstekniker
Täthetsprovning av byggnad

Kristoffer Johansson

Kristoffer Johansson

Besiktningsman

Tel 073-039 28 27
E-post kristoffer.johansson@obm.se

SBR-Godkänd för överlåtelsebesiktningar
Täthetsprovning av byggnad

Jimmy Granlund

Jimmy Granlund

Besiktningsman

Tel 070-509 01 91
E-post jimmy.granlund@obm.se

Certifierad överlåtelsebesiktningsman
Certifierad energiexpert

Sundsvall

Oktopal AB, Björneborgsgatan 49, 854 61 Sundsvall

Tommy Elfström

Tommy Elfström

VD / Driftingenjör

Tel 070-304 04 88
E-post tommy@oktopal.se

Certifierad energiexpert
Certifierad för OVK-besiktning
Certifierad kontrollansvarig
Certifierad Energikartläggare för stora företag

Hans-Erik Gustafsson

Hans-Erik Gustafsson

Byggnadsingenjör

Tel 070-592 34 30
E-post hans-erik@oktopal.se

SBR-godkänd för överlåtelsebesiktningar och fuktutredningar
Certifierad energiexpert
SSM-godkänd radonutredare

Jan-Erik Hallin

Jan-Erik Hallin

Besiktningsman

Tel 070-569 45 20
E-post jan-erik@oktopal.se

Certifierad Radonutredare
Radonbesiktning
Radonprojektering
Radonmätning

Umeå

Oktopal AB, Mätarvägen 3, 901 33 Umeå

Peter Stålnacke

Peter Stålnacke

Besiktningsman / Platschef

Tel 070-246 14 16
E-post stalis@obm.se

Certifierad Överlåtelsebesiktningsman
Certifierad Energiexpert

Christer Granström

Christer Granström

Besiktningsman

Tel 070-310 37 47
E-post christer.granstrom@obm.se

Certifierad överlåtelsebesiktningsman
Certifierad energiexpert

Fredrik Milton

Fredrik Milton

Besiktningsman

Tel 070-419 11 01
E-post fredrik.milton@obm.se

Certifierad Överlåtelsebesiktningsman

Pär Sandström

Pär Sandström

Besiktningsman

Tel 070-550 95 98
E-post par.sandstrom@obm.se

Certifierad överlåtelsebesiktningsman

Stockholm / Rosersberg

Oktopal AB, Stålgatan 1, 195 72 Rosersberg

Tommy Elfström

Tommy Elfström

VD / Driftingenjör

Tel 070-304 04 88
E-post tommy@oktopal.se

Certifierad energiexpert
Certifierad för OVK-besiktning
Certifierad kontrollansvarig
Certifierad Energikartläggare för stora företag

Kontakt

Fyll gärna i formuläret eller ta kontakt med oss via telefon eller e-post.