JUST NU: Ansök om det nya energieffektiviseringsbidraget
Få upp till 30 000 kr tillbaka för materialkostnader vid byte till ett mer energieffektivt värmesystem i ditt småhus. Läs mer här

Östersund

Samuel permans gata 2
831 30 Östersund
063-12 35 30

Tommy Elfström
VD / Driftingenjör

070-304 04 88
tommy@oktopal.se

Certifierad energiexpert
Certifierad för OVK-besiktning
Certifierad Energikartläggare för stora företag





Jimmy Granlund
Byggnadsingenjör/Platschef

063-123530
jimmy.granlund@obm.se

Certifierad Överlåtelsebesiktningsman
Certifierad energiexpert
Byggledning




Boka tid


Ronny Selin
Tekniker / Montör

070-202 72 57
ronny@oktopal.se

Radon- och fuktsaneringar
Installation av värmepumpar och ventilation
Installation av avfuktare





Jan-Erik Hallin
Besiktningsman

070-569 45 20
jan-erik@oktopal.se

Certifierad Radonutredare
Radonbesiktning
Radonprojektering
Radonmätning




Mats Träskvik
Tekniker / Montör

070-221 07 78
mats@oktopal.se

Certifierad kyltekniker
Radon- och fuktsaneringar
Installation av värmepumpar och ventilation
Installation av avfuktare




Örjan Zetterström
Byggnadsingenjör

070-632 19 19
orjan@oktopal.se

SBR-Godkänd för överlåtelsebesiktningar och fuktutredningar
Certifierad energiexpert






Pehr Loo
Besiktningsman

070-603 00 03
pehr.loo@obm.se

Certifierad överlåtelsebesiktningsman
Utredningstekniker
Täthetsprovning av byggnad




Boka tid


Elin Eriksson
Besiktningsman

0703404069
elin.eriksson@obm.se

Överlåtelsebesiktningar
Areamätning
Energideklarationer




Boka tid


Oktopal kontor i Östersund
Kontakt

Våra tjänster i Östersund

I över 16 år har vi med stolthet betjänat Östersundsområdet med exceptionell service och kvalitetsarbete. Vårt team av erfarna proffs är dedikerade till att få ditt projekt gjort rätt, i tid och inom budgeten. Med vår omfattande kunskap och expertis inom det lokala området kan du lita på att vi ger dig bästa möjliga resultat.

Service av luftvärmepump i Östersund

Har din luftvärmepump slutat fungera som den ska, börjat göra konstiga ljud, eller är det dags för en kontroll? Om så är fallet bör du kontakta oss. Vi utför service av din luftvärmepump i Östersund för alla fabrikat och modeller.!

Hitta till oss
crosschevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram