Östersund

Samuel permans gata 2
831 30 Östersund
063-12 35 30

Tommy Elfström
VD / Driftingenjör

070-304 04 88
tommy@oktopal.se

Certifierad energiexpert
Certifierad för OVK-besiktning
Certifierad kontrollansvarig
Certifierad Energikartläggare för stora företag




Per-Johan Cederwall
Grundare / Byggnadsingenjör

070-315 54 17
per-johan@oktopal.se

Certifierad energiexpert
SBR-godkänd för överlåtelsebesiktningar och fuktutredningar
SSM-godkänd radonutredare





Ronny Selin
Tekniker / Montör

070-202 72 57
ronny@oktopal.se

Radon- och fuktsaneringar
Installation av värmepumpar och ventilation
Installation av avfuktare





Jan-Erik Hallin
Besiktningsman

070-569 45 20
jan-erik@oktopal.se

Certifierad Radonutredare
Radonbesiktning
Radonprojektering
Radonmätning




Mats Träskvik
Tekniker / Montör

070-221 07 78
mats@oktopal.se

Certifierad kyltekniker
Radon- och fuktsaneringar
Installation av värmepumpar och ventilation
Installation av avfuktare




Örjan Zetterström
Byggnadsingenjör

070-632 19 19
orjan@oktopal.se

SBR-Godkänd för överlåtelsebesiktningar och fuktutredningar
Certifierad energiexpert






Hans-Erik Gustafsson
Byggnadsingenjör

070-592 34 30
hans-erik@oktopal.se

SBR-godkänd för överlåtelsebesiktningar och fuktutredningar
Certifierad energiexpert
SSM-godkänd radonutredare





Max Welin
Projektingenjör

073-0291383
max@oktopal.se

OVK-besiktning
Certifierad radonkonsult
Ventilation





Pehr Loo
Besiktningsman

070-603 00 03
pehr.loo@obm.se

Certifierad överlåtelsebesiktningsman
Utredningstekniker
Täthetsprovning av byggnad




Boka tid


Jimmy Granlund
Besiktningsman

070-509 01 91
jimmy.granlund@obm.se

Certifierad överlåtelsebesiktningsman
Certifierad energiexpert





Boka tid


Hitta till oss
© Oktopal 2021 | Design by RIPPLE46
crosschevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram