JUST NU: Ansök om det nya energieffektiviseringsbidraget
Få upp till 30 000 kr tillbaka för materialkostnader vid byte till ett mer energieffektivt värmesystem i ditt småhus. Läs mer här

Sundsvall

Björneborgsgatan 49
854 61 Sundsvall
060-12 35 30

Tommy Elfström
VD / Driftingenjör

070-304 04 88
tommy@oktopal.se

Certifierad energiexpert
Certifierad för OVK-besiktning
Certifierad Energikartläggare för stora företag





Hans-Erik Gustafsson
Byggnadsingenjör

070-592 34 30
hans-erik@oktopal.se

SBR-godkänd för överlåtelsebesiktningar och fuktutredningar
Certifierad energiexpert
SSM-godkänd radonutredare





Jan-Erik Hallin
Besiktningsman

070-569 45 20
jan-erik@oktopal.se

Certifierad Radonutredare
Radonbesiktning
Radonprojektering
Radonmätning




Rickard Sjölin
Besiktningsman

073-702 18 86
rickard@oktopal.se

SBR-godkänd Överlåtelsebesiktningsman
Certifierad kontrollansvarig
SBR-godkänd Entreprenadbesiktningsman
Utredningstekniker




Peder Modin
Besiktningsman

070-6180777
peder.modin@obm.se

Överlåtelsebesiktning
Fukt- och mögelutredning
Fuktmätning
Utredning hussvamp



Boka tid


David Johansson
Besiktningsman

0702927897
david.johansson@obm.se

Överlåtelsebesiktningsman






Boka tid


Oktopal kontor i Sundsvall
Kontakt

Våra tjänster i Sundsvall

I över 15 år har vi med stolthet betjänat Sundsvallsområdet med exceptionell service och kvalitetsarbete. Vårt team av erfarna proffs är dedikerade till att få ditt projekt gjort rätt, i tid och inom budgeten. Med vår omfattande kunskap och expertis inom det lokala området kan du lita på att vi ger dig bästa möjliga resultat.

OVK - besiktning i Sundsvall

Vi har över 15 års erfarenhet av obligatorisk ventilationskontroll även kallat OVK-besiktning i Sundsvall med omnejd.

Hitta till oss
crosschevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram